قیمت بابونه آلمانی مرغوب در بازار ایران

خرید بابونه آلمانی:خرید گل بابونه:قیمت بابونه آلمانی در شیراز، اردبیل، اصفهان، تهران:
قیمت بابونه آلمانی

قیمت بابونه آلمانی برای بذر و گل این گیاه ارزشمند متفاوت می باشد. در این مرکز خرید و فروش انواع بابونه سعی شده است تا بذر و گل بابونه آلمانی به صورت مجزا و در بسته بندی های مناسب و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به مشتریان گرامی عرضه شود.

 

شرکت های تولید کننده بذر گیاهان دارویی از جمله بذر بابونه آلمانی از طریق اینترنتی و بدون واسطه و به طور مستقیم مبادرت به فروش محصولات تولیدی خود نموده اند، تا از این طریق با قیمتی معقول، محصولی با کیفیت را به مشتریان خود عرضه نمایند. قیمت بابونه آلمانی به صورت پودر شده و تازه متفاوت می باشد و اغلب مشتریان بابونه را به صورت پودر شده و به قیمت عمده و در حجم بالا خریداری می نمایند.

قیمت بابونه آلمانی

خرید بابونه آلمانی:

گیاه بابونه آلمانی یکی ازانواع بابونه پرکاربرد در صنایع غذایی و داروسازی و بهداشتی می باشد:

 • بابونه برای تهیه انواع صابون و محصولا آرایشی به دلیل خواص ضد التهابی آن استفاده می شود.
 • بابونه را در داروسازی به صورت عصاره و اسانس برای استفاده از خاصیت آرامبخشی و ضد ویروسی آن استفاده می کنند.
 • همچنین بابونه آلمانی به صورت پودر شده به کارخانه های تهیه دمنوش ارسال می شود

خرید بابونه آلمانی از تمامی کشاورزان و تولید کنندگان بابونه در سراسر کشور به شرط تضمین کیفیت و در حجم عمده توسط این مرکز خریداری می شود.

یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده کیفیت بابونه بعد از برداشت بابونه ، شرایط و نحوه نگهداری و انبار کردن آن می باشد.

بابونه خشک شده باید در محلی خشک و بدون رطوبت و دور از گرما نگهداری شود.

هرگونه قصور در نگداری بابونه خشک باعث از بین رفتن عطر بابونه و کم شدن خواص دارویی گیاه خواهد شد.

بابونه آلمانی برخلاف بابونه گاوی که بعد از خشک شدن به صورت گل کامل حفط می شود، بلافاصه بعد از خشک شدن به صورت پودر شده در می آید. ولی از لحاظ خواص دارویی بابونه هردو گونه بابونه آلمانی و بابونه گاوی بسیار شبیه به هم بوده و مواد موثره تقریبا یکسانی دارند.

 

خرید گل بابونه:

 • گل بابونه در انواع مختلف توسط مراکز فروش به خریداران ارائه می شود.
 • بابونه گاوی یکی از انواع بابونه می باشد که گل های بسیار درشت و زیبایی دارد و گلبرگ های سفید و پرپشتی داشته و مناسب بازار های صادرات بابونه می باشد.
 • خرید گل بابونه بیشتر برای تهیه انواع دمنوش ها در کنار سایر گیاهان دارویی مانند آویشن و اسطخودوس و لاواندر و چای سبز انجام می گیرد.
 • گل بابونه در بازار ایران به دو صورت کشت شده و خودرو در دشت های اکثر شهرهای ایران موجود می باشد.
 • باید توجه داشت که اگر گل بابونه را برای صادرات می خواهید باید ارگانیک باشد و دارای برگه ارگانیک نیز باشد.
 • برای تهیه گل بابونه ارگانیک باید از نوع بابونه جمع آوری شده از دشت ها و از مراکز مبدا فروش بابونه ارگانیک اقدام به خرید نمایید. هرساله از اوایل اردیبهشت ماه شاهد جمع آوری بابونه از دشت ها توسط افراد محلی هستیم که انواع گل بابونه مخصوصا بابونه شیرازی و بابونه گاوی را جمع نموده و برای فروش به مرکز خرید بابونه تحویل می دهند.

قیمت بابونه آلمانی برای بذر و گل این گیاه ارزشمند متفاوت می باشد. در این مرکز خرید و فروش انواع بابونه سعی شده است تا بذر و گل بابونه آلمانی به صورت مجزا و در بسته بندی های مناسب و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه به مشتریان گرامی عرضه شود.

قیمت بابونه آلمانی در شیراز، اردبیل، اصفهان، تهران:

برای تعیین قیمت بابونه آلمانی و سایر انواع بابونه از طریق این مرکز فروش گیاهان دارویی به طور مستقیم با مراکز تولید و کشاورزان ارتباط بگیرید.

بابونه شیرازی در تمامی مراکز خرید و فروش گیاهان دارویی در شهر شیراز مهد بابونه شیرازی به وفور دیده می شود.

اردبیل نیز بابونه مخصوص به خود را دارد و مهد یکی از مشهورترین انواع بابونه به نام بابونه اردبیلی است.

بابونه گاوی در تمام شهرهای آذربایجان و شهرهای شمالی به صورت خودرو موجود بوده و توسط افراد ساکن کوهها و روستاها جمع آوری می شود.

 • کرج و تهران بزرگترین انبارهای گیاهان دارویی را در خود جای داده اند ولی آیا قیمت فروش بابونه آلمانی و سایر گیاهان دارویی در این شهرها با قیمت مبدا تولید گیاهان دارویی یکی ست؟
 • یکی از مزیت های آشنایی با مهد تولید گیاهان دارویی تهیه گیاه مورد نظر با بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت از مبدا فروش بابونه و گیاهان دارویی می باشد.
 • این سایت شرکتی این امکان را به شما می دهد تا با انبارهای شهرهای مبدا تولید گیاهان دارویی به صورت مستقیم در ارتباط باشید
 • از طریق مشاورین این مرکز خرید و فروش گیاهان دارویی می توانید گیاه بابونه و سایر گیاهان مورد نیاز خود را مستقیما از درب انبارهای شهر مبدا و با مشاهده کیفیت تحوبل بگیرید.

 

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *