مشاوره و سفارش

انواع ادویه جات و دانه های گیاهی

ادویه جات جز جدانشدنی آشپزی هستند و کاربردهای زیادی در آشپزی ایرانی و فرنگی دارند . با ادویه می توان طعم و عطر در غذاها ایجاد کرد و بوی ناخوشایند برخی مواد غذایی را برطرف کرد. اگر در پخت گوشت ها و سبزیجات از ادویه ها استفاده نشود قطعا بو و مزه غذا خوب نخواهد شد. ادویه علاوه بر خوش‌عطر و طعم کردن خوراک، فواید زیادی برای بدن دارد که تسهیل در هضم غذا، تنظیم قندخون و … از آن دسته‌اند.

خرید اینترنتی آویشن کوهی

انواع سبزیجات خشک و صمغ های گیاهی

صمغ های گیاهی عبارتند از مواد مترشح از شکاف های موجود در تنه و شاخه های گیاهان که در معرض هوا سفت می شوند و کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف دارند. این مواد گاها بصورت طبیعی (در اثر صدمات مکانیکی، آسیب حشرات و یا بیماری ها) و عمدتا با دخالت انسان (تیغ زدن و زخمی کردن گیاه) ترشح می شوند. صمغ ها به دلیل خواص کاربردی مهمی همچون قوام دهندگی، وتشکیل ژل در سیستم های غذایی و غیر غذایی به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع گیاهان دارویی و دمنوش گیاهی

گیاهان دارویی گیاهانی هستند که یک یا برخی از اندام‌های آن‌ها حاوی مادهٔ مؤثره است. این ماده که کمتر از ۱٪ وزن خشک گیاه را تشکیل می‌دهد، دارای خواص دارویی مؤثر بر موجودات زنده است. گیاهان دارویی شامل بسیاری از مواد تشکیل دهنده‌ای هستند که برای درمان بیماری‌ها و از بین بردن علائم آن استفاده می شود. طب گیاهی، از دانه های گیاهی، ریشه ها، برگ ها، پوست یا گل ها برای اهداف دارویی استفاده می کند. همین موضوع باعث شده اهمیت گیاهان دارویی در صنایع داروسازی گیاهی و آرایشی بهداشتی روز به روز افزایش یابد.

137837_74a54

لیست کامل محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گیاهان دارویی-سفارشیموجودتماس بگیرید
دمنوش های گیاهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
دانه های گیاهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ادویه جات-سفارشیموجودتماس بگیرید
سبزیجات خشک-سفارشیموجودتماس بگیرید
صمغ های گیاهیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

Zomorodin_herbal @

اینستاگرام

Zomorodin_herbal @

ایمیل

herbtrademarket@gmail.com

درباره ما :

شرکت بازرگانی پایار تجارت زمردین(شماره ثبت۳۶۸۲) بااستفاده از نمایندگان بومی خود در سراسر کشور با ارتباط مستقیم با کشاورزان، برداشت کنندگان و تولید کنندگان و تهیه گیاهان دارویی، سبزیجات خشک، ادویه جات، انواع صمغ های گیاهی و سایر محصولات به صورت دست اول و توزیع و پخش آنها در بازارهای داخلی و خارجی با قیمت و کیفیت مناسب، به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان مواد اولیه شرکت های داروسازی گیاهی، صنایع غذایی و بسته بندی،صنایع آرایشی و بهداشتی و سایر صنایع وابسته فعالیت می نماید.

مدیر شرکت پایار تجارت زمردین

کلثوم بختیاری

Call Now Buttonتماس بگیرید