گل پنیرک صادراتی در بازار

نحوه کشت گل پنیرک صادراتیتوزیع کنندگان گل پنیرک صادراتی

گل پنیرک صادراتی برای مصرف داخلی و صادرات به صورت دسته اول و بدون واسطه رو از ما خریداری کنید.این گیاه پنیرک برای رشدش نیاز به خاک مرطوب ولی با زهکشی خوب ‌‌‌‌‌و غنی از مواد عالی داره.سطح خاک نباید خیلی خشک باشه.این گیاه در هفته نیاز به یک یا دوبار آبیاری داره.در برگهای پنیرک نیز مقدار زیادی لعاب وجود داره که در اون ویتامینهای f,A,Cمشخص شده و لعاب اون اثر نرم کنندگی مدفوع و روده های بزرگ رو داره.درصورتی که بذرهای به صورت متراکم  در طول ردیفها کاشته شوند.باید در مرحله‌ی 7تا 8برگی به تنک کردن اونا اقدام کنیم. به نحوی که فاصله دوتا بوته در طول رشد کردن در طول 30تا 40سانتی متری بشن. گل پنیرک صادراتی دارای برگهای بزرگ بوده ساقه های اون استوانه ای شکل هستن،افراشته یا خمیده به طرف بالا ویا خمیده به طرف پایین و به صورت تکی یا چندتایی همراه با کرک های ساده ویا بدون کرک دیده میشن.

گل پنیرک صادراتی در بازار

نحوه کشت گل پنیرک صادراتی

نحوه کشت گل پنیرک صادراتی

  1. گیاه پنیرک از گروه گیاهان دارویی هست ،گیاهی خزنده ،پایا،علفی یک یا چند ساله هست که ارتفاع اون تا 60سانتیمتر هم میرسه.این گل بصورت خودرو در بسیاری از نقاط دنیا می روید و برای استفاده دارویی استفاده میشه.در برخی مناطق کشت این گیاه رواج داره.جالبه بدونید که گیاه اصلی پنیرک رو در ایران نمیروید. و آنچه در ایران بعنوان پنیرک تکثیر میشه به گونه ای نزدیک به اونه نحوه کاشت گیاه پنیرک،تکثیرو شرایط محیطی مورد نیاز رشد گردآوری شده این گیاه در درمان التهابات تنفسی ،دل پیچه،عفونت مثانه،سرفه و گرفتگی صدا،تسکین درد ،و عفونت‌های شدید مفید هست.میوه پنیرک مسطح و ده قسمتی هست.پرورش گل پنیرک نیاز به نور کامل داره  خاک مناسب برای کاشت پنیرک بایستی دارای بافت متوسط و غنی از مواد غذایی و ضخامت زیاد باشه. گیاه پنیرک برای رشدش نیاز به نور داره.

توزیع کنندگان گل پنیرک صادراتی

توزیع کنندگان گل پنیرک صادراتی توزیع محصولات گیاهی کار آسونی نیست و نمیتونیم اونو به راحتی انجام بدیم. شرکتهای توزیعی برای اینکه محصولات گیاهی خودشون رو در بین فروشگاه ها توزیع کنند.نیازبه عمده فروشان داره. مثلاً در گیاه دارویی پنیرک خشک این هم عمده فروشان هستن که میزان پنیرک مورد نظر رو به صورت عمده از تولیدکنندگان خریداری کنند.و بعد از اون با قیمت بالایی به فروشنده ها میفروشن.صادرات گل پنیرک به 12تن گل پنیرک به آلمان رسیده و به زودی محموله ی گل پنیرک به مقصد آلمان خواهد رسید.توسعه ی کشت گیاهان دارویی در مناطق سردسیر وگرمسیری به تناسب درخواست کارخونه ها ی فرآوردی توسعه خواهد یافت.گل پنیرک یکی از بهترین کاندیدای مناسب از بین گیاهان دارویی جهت صادرات به کشورهای خارجی هست.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *