مشاوره فروش آویشن بندر

مشاوره فروش آویشن بندرآویشن کوهی برگ پهنصادرات آویشن کوهی بندر
فروشگاه ویژه آویشن

مشاوره فروش آویشن بندر، نشانی از دقت نظر تولید کنندگان این محصول در تولید بهتر و شناساندن این گیاه به مشتریان می باشد.

مشاوره فروش آویشن بندر

آویشن بندر در زمره گیاهانی است که ممکن است به درستی شناسانده نشده باشد و خریداران نتوانند به آسانی این گونه را از سایر گونه ها تمیز دهند و این می تواند خود عاملی برای فروش نادرست این محصول باشد. مشاوران در فروش آویشن بندر سعی در این دارند تا این گیاه را به درستی معرفی و جایگاه آن را در میان گیاهان دارویی مشخص نمایند و این خود می تواند به مشتریان کمک شایانی در خرید آویشن بندر نماید و بهترین محصول آویشن را برای آن ها به همراه داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

فروش آویشن بندر

آویشن کوهی برگ پهن

آویشن کوهی برگ پهن از پر طرفدار ترین نوع آویشن می باشد. این نوع آویشن بیشتر در بازار عطاری به عنوان آویشن شیرازی شناخته می شود. در صورتی که آویشن برگ پهن علاوه بر استان فارس در استان های هرمزگان، کرمان، سیستان و … نیز روییده می شود.آویشن بندر دارای مرغوبیت بیشتری نسبت به مناطق دیگر می باشد. آویشن برگ پهن بندر دارای برگ های بزرگتر و پهن تر بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

صادرات آویشن کوهی بندر

یکی از گیاهان دارویی که از طرف مشتریان خارجی مورد استقبال قرار گرفته است آویشن برگ پهن می باشد.کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از بزرگترین بازارهای هدف این گیاه و ادویه خوش عطر و طعم هستند.مشتریان و صادرکنندگان عزیز می توانند با تهیه این محصول با قیمت و کیفیت مناسب رضایت مشتریان خارجی خود را جلب و سودآوری بالایی داشته باشند.

جهت مشاوه رایگان و خرید محصول با ما تماس بگیرید

فروش آویشن بندر

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *