قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن در سال 1400

بررسی قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن در سال جدیدسفارش کیلویی ارزان قیمت آویشن کوهی برگ پهن در سال 1400
تولید بهترین آویشن کوهی

قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن درجه یک در سال جدید توسط نمایندگی گیاه آویشن با ارائه طرح های فروش ویژه به صورت خیلی پایین تر محاسبه می شود و مشتریان محترم می توانند با خرید عمده و کیلویی این محصول از این نمایندگی از مزایای کیفی و اقتصادی آن بهره مند شده و در هزینه های مربوط به مسافت و خریدهای گران صرفه جویی نمایند.

بررسی قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن در سال جدید

آویشن گیاهی علفی پرخاصیت، معطر و ارزشمند است که دارای گونه های مختلفی می باشد، ولی در کشور ایران چند نوع آن به طور رایج رشد می کند که از آن ها می توان آویشن برگ پهن، برگ باریک و کاکوتی را نام برد. این گیاه به دلیل ارزش غذایی و درمانی بالا در سراسر دنیا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن درجه یک در سال جدید متناسب با وضعیت اقتصادی کشور در اکثر فروشگاه ها و شرکت های ارائه کننده بالاتر رفته است. ولی نمایندگی گیاه آویشن با تهیه این محصول گیاهی از مهد رویش و پرورش آن و خشک سازی و بسته بندی متنوع آن به صورت استاندارد و بهداشتی در سایت فروش عمده و کیلویی لیست قیمت گذاری پایینی را به منظور کسب رضایت مشتریان عزیز و همچنین، خرید راحت و سریع آن ها در اختیارشان قرار داده است.

 

قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن

آویشن کوهی برگ پهن دارای برگ هایی عریض و نازک با ساقه های متوسط می باشد که بوی معطر و تند آن کل فضا را پوشش می دهد. این گیاه بومی طبعی گرم و خشک دارد و در مناطق گرم و کم آب نیز به تعداد فراوان یافت می شود. گل های این گیاه را معمولاً به صورت پودر درآورده و از آن به عنوان مکمل غذایی یا ادویه جات در خوش طعم نمودن غذاها استفاده می کنند. مصرف این پودر در کنار مواد غذایی سرد باعث هضم بهتر و از بین بردن باکتری های سیستم گوارشی و بهبود عملکرد معده و روده می شود. همچنین، آنتی اکسیدان موجود در برگ های آویشن باعث تنظیم قند خون، از بین رفتن چربی کبد و خون و تقویت عملکرد ریه و قلب می شود.

قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن

سفارش کیلویی ارزان قیمت آویشن کوهی برگ پهن در سال 1400

در سال جدید نمایندگی گیاه آویشن، به عنوان مرکز معتبر ارائه کننده محصولات گیاهی درجه یک و صادراتی، طرح های فروش فوق العاده ای را برای مشتریان فعال در نظر گرفته است و با عرضه عمده و کیلویی محصولات گیاهی خود با نازلترین و مناسب ترین قیمت در شهرهای مختلف کشور، از جمله تهران، اصفهان، شیراز و کرمان فعالیت خود در سال 1400 را ادامه می دهد. برای نمونه، قیمت هر کیلو آویشن کوهی برگ پهن صادراتی این نمایندگی در مقایسه با سایر مراکز ارائه کننده آن بسیار پایین تر محاسبه شده و در واقع، هدف اصلی در این کسب خدمت رسانی بیشتر به مشتریان محترم و راهنمایی لازم آن ها برای خرید مقرون به صرفه تر و ارزان تر می باشد.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.