قیمت صمغ زدو پاک شده در سال 99

صمغ زدو پاک شده چیست؟خرید صمغ زدو بادام از کارخانه

صمغ زدو پاک شده، نوعی صمغ است که از تنه درختان گیلاس، زردآلو، آلو و بادام به دست می آید. قیمت صمغ زدو پاک شده سال 99، به عوامل و فاکتور های زیادی بستگی دارد. یکی از مواردی که بر نرخ و بهای صمغ زدو تاثیر دارد، میزان شفافیت آن و مرغوب بودن آن است. از این رو، هر چه محصول، مرغوب تر باشد، از ارزش بیشتری برخوردار می باشد و با توجه به نوع بسته بندی، دارای نرخ های متفاوتی است.

قیمت صمغ زدو پاک شده سال 99

صمغ زدو پاک شده چیست؟

صمغ زدو پاک شده چیست؟ صمغ زدو پاک شده، یکی از انواع صمغ های پر کاربرد است، که از رنگ های زرد و قرمز بهره می برد و اگر در معرض آب و رطوبت قرار بگیرد، حالتی چسبنده پیدا می کند. از این رو، برای کاربری ها و کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. خریدار این محصول، بیشتر واحد های تولیدی و صنعتی می باشد، که به طور عمده از آن را تهیه و در ساخت محصولات خود، به کار می برند. صمغ زدو، نقش مهم و اساسی را به عنوان قوام دهنده ایفا می کند و برای تهیه چسب، مصرف زیادی دارد.

از صمغ زدو در صنایع نساجی، پارچه بافی، کاغذ سازی، چسب سازی، جوهر سازی، صنایع غذایی و تولید لوازم آرایشی استفاده می گردد. از طرفی، به امولسیون کننده و سوسپانسیون کننده در داروسازی، تاثیر بسزایی دارد. همچنین، به دلیل دارا بودن خاصیت چسبندگی زیاد، در صنایع قرص سازی به کار می رود. پاک کردن صمغ زدو، فرآیند و مراحل مختص به خود را دارد و در صورتی که سفت شده باشد، پاک کردن آن کاری بسیار سخت و دشوار است.

صمغ زدو، از انواع مختلفی بهره می برد، که می توان به صمغ زدو جوشی، صمغ زدو شکری و صمغ زدو رو انباری اشاره کرد. هر کدام از این صمغ های پاک شده، ویژگی ها و مشخصات مختص به خود را دارند و برای کارایی های خاصی، قابلیت استفاده دارند. صمغ زدو رو انباری، نوعی صمغ است که از مجزا نمودن پوست های ساقه از صمغ به دست می آید و دارای اندازه ای، مانند دانه ماش است. صمغ زدو جوشی، نوع دیگر صمغ است، که اندازه آن در مقایسه با صمغ رو انباری، کوچک تر است.

خرید صمغ زدو بادام از کارخانه

خرید صمغ زدو پاک شده از کارخانه خرید صمغ زدو از کارخانه، در مقایسه با مراکز فروش دیگر، دارای مزیت های زیادی است. خرید به طور مستقیم از کارخانه و واحد تولیدی، موجب می شود که هزینه به مراتب کمتری بابت تهیه محصول پرداخت می گردد و از این حیث، بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر تمام می شود. زیرا، پای هیچ واسطه ای در میان نیست و خرید محصول از کارخانه صمغ زدو، برای خریدار و مشتری، از لحاظ اقتصادی، بسیار با صرفه تر است. لازم است که در هنگام خرید نسبت به خصوصیات و انواع متنوع این صمغ، اطلاعات لازم را داشته باشید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.