قیمت خرید غنچه لاله زار کرمان(پایار تجارت زمردین)

قیمت خرید غنچه لاله زار کرمان(پایار تجارت زمردین)فروشگاه غنچه گل محمدی
غنچه گل محمدی شیراز

غنچه لاله زار کرمان محصولی شناخته شده در کل کشور و محصولی صادراتی با کیفیت ممتاز می باشد که با قیمت های مناسب قابل تهیه است.

قیمت خرید غنچه لاله زار کرمان(پایار تجارت زمردین)

غنچه لاله زار ضمن آنکه در طعم دادن و تزیین اغذیه و دسرها کارایی دارد، دارای مصارف دیگری نیز می باشد. از این محصول در تهیه دمنوش و به عنوان نوعی گیاه دارویی یاد می شود. بنابراین نزد ما ایرانی ها محصولی شناخته شده با کیفیت اثبات شده می باشد و جایگاه خود را به خوبی حفظ کرده است‌.

 

 

غنچه لاله زار محصول ممتاز خطه کرمان می باشد که تحت بهترین شرایط کاشت و برداشت می شود و به لحاظ کیفی تک است. با توجه به تولیدات انبوه این محصول، علیرغم کیفیت بالایی که دارد، با قیمتهای بسیار مناسب عرضه می‌ شود. امروزه این محصول دارای آوازه جهانی است و وارد بازار صادرات نیز شده است. این غنچه به عنوان نوعی غنچه گل محمدی خشک همواره در ردیف پرطرفدارترین گیاهان خشک قرار دارد.

با ما تماس بگیرید

غنچه لاله زار

 

علاوه بر کاربردهای گسترده این محصول در بخش خانگی و طب سنتی، در صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی نیز توجه ویژه ای به آن می شود. غنچه محمدی هرچه تازه تر باشد، عطر و طعم قوی تر و خواص بیشتر دارد. کیفیت محصول فاکتوری مهم از نظر خریدار می باشد و تعیین کننده ارزش واقعی محصول نیز می باشد.

 

فروشگاه غنچه گل محمدی

غنچه گل محمدی هر ساله در تناژ بالا برداشت می شود و در عرضه آن هیچ محدودیتی وجود ندارد. بنابراین، این محصول را هم به صورت عمده و هم برای مصارف جزئی میتوان تهیه نمود. در شرکت پایار تجارت زمردین به عنوان یکی از عرضه کنندگان اصلی غنچه محمدی لاله زار ضمن ارائه محصولات ممتاز و تضمینی به خریداران، بهترین قیمت روز را برای محصولات شاهد خواهید بود. با خرید انبوه این محصول در تناژ بالا، امکان خرید این محصول را زیر قیمت های بازار خواهید داشت.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *