فروشگاه عمده آویشن کرمان

فروشگاه عمده آویشن کرمانآویشن کوهی برگ پهنکاربرهای مختلف آویشن کرمان
فروشگاه ویژه آویشن

از جمله فروشگاه هایی که مشتریان زیادی جذب نموده، فروشگاه عمده آویشن کرمان است.آویشن کرمانی نمونه ای از آویشن است که در استان کرمان رشد و نمو می یابد.

فروشگاه عمده آویشن کرمان

آویشن کرمانی نمونه ای از آویشن است که در استان کرمان رشد و نمو می یابد. این گیاه خواص دارویی زیادی دارد و از این نظر بسیار مورد توجه است. فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی که این گیاه دارویی را به صورت عمده در اختیار خریداران خود قرار می دهد از محبوبیت خاصی در بین خریداران بهره مند شده است. در واقع خریداران عمده این گیاه در این فروشگاه به آسانی می توانند خرید خود را انجام دهند و از این بابت نگرانی نداشته باشند.

فروشگاه عمده آویشن

آویشن کوهی برگ پهن

آویشن برگ پهن نوعی از آویشن است که دارای برگ های گرد وپهنی می باشد.این گیاه بیشتر در استان های جنوبی و شرقی می روید. نوعی که در استان کرمان و هرمزگان می روید دارای مرغوبیت بالاتری می باشد.شرکت پایار تجارت زمردین در زمینه فروش عمده این محصول فعالیت دارد. مشتریان عمده و صادرکنندگان عزیز می تئانند محصول مورد نظر خود را با قیمت و کیفیت مناسب از ما تهیه نمایند. پودر آویشن نیز در کیفیت های مختلف قابل عرضه می باشد. آویشن کرمان به صورت بحال خود،با مقادیر متفاوت برگ قابل عرضه می باشد. همچنین برگ خالص آویشن جهت صادرات موجود می باشد. جهت استعلام قیمت و سفارش با ما تماس بگیرید.

فروشگاه عمده آویشن

کاربرهای مختلف آویشن کرمان

تمامی قسمت های آویشن برگ پهن کاربرد داشته و در صنایع مختلف استفاده می شود. برگ، گل و حتی چوب این محصول مصارف بالایی دارند. تهیه پودر آویشن، عرق آویشن، عصاره و اسانس آویشن و … محصولاتی هستند که از فرآوری آویشن بدست می آیند.شرکت های فعال در زمینه عرقیات،عصاره و اسانس می توانند آویشن مورد نیاز خود را در کیفیتهای سفارشی از شرکت ما با خیالی آسوده تهیه نمایند.

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *