صادرات گیاهان دارویی به روسیه و اروپا

صادرات گیاهان دارویی به روسیه و سایر نقاط جهانصادرات گیاهان دارویی به روسیه برای صنایع غذایی و آرایشی بهداشتیگسترش گیاهان دارویی برای بهبود روند درمان بیماری
مرکز پخش گیاهان دارویی تهران

گیاهان دارویی می‌توانند جایگزین بسیار خوبی برای مواد شیمیایی مورد استفاده در کارخانه‌های تولید لوازم آرایشی شوند. شرکت صادرات گیاهان دارویی پایار تجارت زمردین همواره در تلاش است تا با تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی در سایر نقاط جهان ارتباط بگیرد و محصولات و تولیدات ایرانی را به این شرکت‌ها صادر کند. صادرات گیاهان دارویی به روسیه با توجه به نزدیکی مرزها و سابقه تاریخی تجارت مقصد بخش مهمی از صادرات ایران است.

صادرات گیاهان دارویی به روسیه و سایر نقاط جهان

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده‌های گیاهان دارویی و دمنوش است. رشته‌کوه‌های زاگرس و البرز، اقلیمی مناسب برای پرورش گیاهان دارویی است. توجه جهان به فواید این گیاهان دارویی هر روز بیش از گذشته جلب می‌شود.استفاده از گیاهان دارویی تنها محدود به داروسازی نمی‎شود. این گیاهان با وسعت بسیار زیادی در تولیدات لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارند. گیاهان دارویی می‌توانند جایگزین بسیار خوبی برای مواد شیمیایی مورد استفاده در کارخانه‌های تولید لوازم آرایشی شوند. شرکت صادرات گیاهان دارویی پایار تجارت زمردین همواره در تلاش است تا با تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی در سایر نقاط جهان ارتباط بگیرد و محصولات و تولیدات ایرانی را به این شرکت‌ها صادر کند. صادرات گیاهان دارویی به روسیه با توجه به نزدیکی مرزها و سابقه تاریخی تجارت مقصد بخش مهمی از صادرات ایران است.

صادرات گیاهان دارویی به روسیه

 

صادرات گیاهان دارویی به روسیه برای صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی

گیاهان دارویی علاوه بر استفاده در صنایع داروسازی و آرایشی و بهداشتی، در تولیدات صنایع غذایی کاربرد گسترده دارند و هر روز بیشتر به فواید این گیاهان در کارخانه‌های برتر صنایع غذایی توجه می‌شود. این روزها بخش مهمی از صادرات گیاهان دارویی به روسیه مربوط به درخواست کارخانه‌های تولید مواد غذایی است که سفارشات به صورت عمده به ایران ارسال می‎شود.

صادرات گیاهان دارویی به روسیه

گسترش گیاهان دارویی برای بهبود روند درمان بیماری

گرایش به استفاده از مواد گیاهی در تولیدات کشاورزی و دارویی و صنایع غذایی رو به افزایش است. بسیاری از بیماری‌ها را می‌توان با استفاده از گیاهان دارویی درمان کرد و صنایع غذایی با به کار بردن گیاهان دارویی در تولیدات خود به سلامت جامعه کمک می‌کنند. گرایش به استفاده از گیاهان دارویی در کشورهای پیشرفته نیز در سال‌های اخیر بیشتر شده است. بخش مهمی از صادرات گیاهان دارویی به روسیه، در صنایع غذایی و دارویی استفاده می‌شود. یکی دیگر از کاربردهای گیاهان دارویی در تولید انواع عطرهای زنانه مردانه است. بسیاری از گیاهان معطر و گل‌های ایران به کشورهای اروپایی صادر می‎شود تا در تولید عطرهای منحصر به فرد به کار گرفته شود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.