خرید گیاهان دارویی از کشاورزان

مرکز خرید گیاهان دارویی از کشاورزانچالش های خرید گیاهان دارویی از کشاورزانرونق بازار عطاری ها و خرید گیاهان دارویی از کشاورزان
خرید گیاهان دارویی از کشاورزان

تجارت گیاهان دارویی تخصص ویژه می‌طلبد. شناخت بهترین رقم گیاهی و طیف بسیار گسترده گیاهان دارویی و توانایی تشخیص آن‌ها از یکدیگر، بعلاوه شناخت اقلیم و جغرافیایی هر منطقه عواملی است که خرید گیاهان دارویی از کشاورزان را با چالش روبرو کرده است.

مرکز خرید گیاهان دارویی از کشاورزان

کشاورزانی که در ایران و سایر نقاط جهان گیاهان دارویی کشت می‌کنند، اغلب از تپه‌ها و کوهستان‌ها و زمین‌های طبیعی برای کشت این گیاهان استفاده می‌کنند و کمتر این کشاورزی پر سود به سمت کشت مکانیزه روی آورده است. در ایران تپه‌های رشته کوه زاگرس و البرز محل مناسبی برای رویش انواع گیاهان دارویی است. برای رونق گرفتن بازار گیاهان دارویی، تجار تمام ایران را به دنبال کشاورزان این حوزه جستجو می‎کنند. خرید گیاهان دارویی از کشاورزان و بسته بندی آن، تا رسیدن به دست مشتری، مسیری طولانی طی می‌کند.

خرید گیاهان دارویی از کشاورزان

چالش های خرید گیاهان دارویی از کشاورزان

تجارت گیاهان دارویی تخصص ویژه می‌طلبد. شناخت بهترین رقم گیاهی و طیف بسیار گسترده گیاهان دارویی و توانایی تشخیص آن‌ها از یکدیگر، بعلاوه شناخت اقلیم و جغرافیایی هر منطقه عواملی است که خرید گیاهان دارویی از کشاورزان را با چالش روبرو کرده است. باید برنامه ریزی دقیق برای زمان خرید انجام شده باشد تا گیاه سریع و پس از برداشت خریداری شود. شیوه فرآوری آن نیز بسیار مهم است و فرآوری و بسته بندی بهداشتی عاملی است که سلامت مشتری را حفظ خواهد کرد.
لازم به ذکر است شما می توانید از طریق ارتباط با بخش مشاوره و فروش سایت، نسبت به استعلام قیمت انواع گیاهان دارویی از جمله قیمت روز آویشن کوهی عمده در بازار اقدام نموده و نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمائید.

 

خرید گیاهان دارویی از کشاورزان

رونق بازار عطاری ها و خرید گیاهان دارویی از کشاورزان

این روزها استقبال از گیاهان دارویی در مقایسه با مواد شیمیایی رشد چشمگیری داشته است. در شهرهای بزرگ، شاهد رونق عطارها بوده‌ایم. خرید گیاهان دارویی توسط شرکت های داروسازی افزایش داشته و درخواست های کشورهای خارجی برای واردات این گیاهان بیشتر شده، به همین دلیل خرید گیاهان دارویی از کشاورزان شرایطی رقابتی پیدا کرده است که مسلما میزان تقلب نیز در این بازار بیشتر شده است. تمام تلاش ما این است که با کشاورزان با سابقه ارتباط خود را حفظ کنیم و با بهترین قیمت گیاه را از کشاورز خریداری کنیم و به دست مصرف کننده برسانیم تا هم مشتری از بابت خرید راضی باشد و هم کشاورز از زحمت خود سود کافی ببرد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *