تامین و توزیع کلی ادویه زیره سبز خوش عطر

عرضه ادویه زیره سبز معطربه صورت پودرتفاوت های زیره سبز و زیره سیاه

ادویه زیره سبز در مزارع کشور ایران تولید شده و به صورت کلی و جزئی به بازار عرضه می شود.
 زیره سبز را می توان به عنوان یکی از ادویه های محبوب در بین ایرانیان دانست. این ادویه دارای عطر فراوانی می باشد و علاوه  بر آن از خواص فوق العاده ای هم بهره مند است. ادویه زیره سبز در کارخانه های داخلی کشور ایران تولید می شود و سپس به صورت کلی و جزئی وارد بازار می گردد. خرید این محصول علاوه بر مشتریان داخلی، مشتریان خارجی بسیاری نیز دارد که از طریق صادرات، این محصول را تهیه می کنند.

ادویه زیره سبز

عرضه ادویه زیره سبز معطربه صورت پودر

پودر زیره سبز ادویه ای خوش عطر می باشد که علاوه بر طعم مطبوعی که به غذا می دهد دارای خواص درمانی نیز می باشد.زیره سبز یکی از گیاهان دارویی پر خاصیت است که به شکل های مختلفی استفاده می شود.این گیاه به همراه غذا و یا به صورت دمنوش قابل استفاده است.

تفاوت های زیره سبز و زیره سیاه

زیره به دو صورت سیاه و سبز موجود است. زیره سیاه به زیره ایرانی معروف است چون بهترین و مرغوب ترین زیره در کشور ایران و در استان کرمان یافت می شود از همین جهت زیره سیاه معروف ترین سوغاتی استان کرمان شناخته می شود. زیره سیاهبه زیره کرمان، شاه زیره و زیره کوهی نیز معروف است. زیره سبز و سیاه از نظر جنس،گونه، رنگ، ترکیبات و عطر و طعم با هم تفاوت دارند اما تفاوت چندانی بین خواص درمانی زیره سبز و خاصیت زیره سیاه وجود ندارد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *