شرکت بازرگانی پایار تجارت زمردین(شماره ثبت۳۶۸۲) با استفاده از متخصصین و اساتید فروش و بازاریابی با ارتباط مستقیم با کشاورزان، برداشت کنندگان و تولید کنندگان سراسر کشور و تهیه گیاهان دارویی و سایر محصولات به صورت دسته اول و توزیع و پخش آنها در بازارهای داخلی و خارجی با قیمت و کیفیت مناسب سعی در تامین محصولات مورد نیاز بازارهای هدف نموده است.

شرکت های تجاری و بازرگانی که در زمینه فروش داخلی یا صادرات فعالیت دارند، شرکتهای پخش، شرکت های اسانس گیری و عصاره گیری، شرکت های داروسازی گیاهی، صنایع غذایی و بسته بندی و سایر صنایع مرتبط می توانند محصولات مورد نیاز خود را با کیفیت و قیمت مناسب و در سریع ترین زمان از ما بخواهند.

همچنین، این شرکت بازرگانی آماده همکاری با کشاورزان، برداشت کنندگان و تولید کنندگان عزیز سراسر کشور می باشد.

عمده فعالیت های شرکت

  • تهیه و توزیع انواع گیاهان دارویی، سبزیجات خشک، میوه جات خشک، ادویه جات و …
  • صادرات و واردات گیاهان دارویی
  • تامین مواد اولیه شرکت های داروسازی، صنایع غذایی و بسته بندی

شرکت پایار تجارت زمردین با ارتباط مستقیم با کشاورزان و تولید کنندگان محترم با هدف پخش و توزیع گسترده محصولات ارگانیک در بازارهای هدف با استفاده از نمایندگان بومی خود در سراسر کشور سعی در برآورده نمودن محصولات مورد نظر مشتریان خود در نزدیک ترین انبار به مشتری در جهت تسریع در تحویل و کاهش هزینه های حمل مشتریان نموده است.

از آنجا که هزینه حمل بخشی از قیمت تمام شده محصول می باشد و اگر این هزینه کاهش یافته در قیمت نهایی و در نتیجه فروش بیشتر محصول موثر است سعی ما بر این بوده که طبق اصول مدیریت زنجیره تامین نزدیک ترین انبار به مشتری را انتخاب کرده و محصول مورد نظر را ارسال نماییم.

از جمله پروژه های عمده این شرکت بازرگانی واردات عمده ریشه شیرین بیان از کشور آذربایجان و همکاری با شرکت های بزرگ داروسازی در ایران می باشد.

همچنین صادرات سبزیجات خشک به کشور عراق و کشورهای عربی، صادرات پنیرک به کشور آلمان از پروژه های عمده این شرکت بازرگانی می باشد.

هم اکنون این شرکت در حال رایزنی با تجار ترکیه، عراق، روسیه و … جهت عقد قرارداد جهت صادرات انواع گیاهان دارویی و سبزیجات و میوه جات خشک می باشد.